INFORMACJA

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokółce informuje, iż dnia 4 czerwca 2021r. Wydział Świadczeń Rodzinnych nie będzie obsługiwał interesantów.

UMÓW WIZYTĘ W URZĘDZIE SKARBOWYM

Krajowa Administracja Skarbowa obecnie prowadzi działania informacyjne, które dotyczą usług „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” oraz e – Urzędu Skarbowego.
Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną w naszym kraju ważne jest, aby podnieść komfort i jakość obsługi oraz bezpieczeństwa podatników i urzędników w trakcie trwającej pandemii.
W związku z powyższym zamieszczamy baner promujący obie usługi, który odsyła do strony, na której podatnik dowie się o możliwościach korzystania i załatwienia spraw przez e-Urząd Skarbowy. Można znaleźć tam także informację kiedy i w jaki sposób należy umówić wizytę w urzędzie skarbowym, aby wygodnie i bezpiecznie załatwić swoje sprawy.

OGŁOSZENIE

W dniu 17 marca 2021 r., z powodu szkolenia pracowników Wydziału Świadczeń Rodzinnych Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokółce interesanci w godz. 9.00 – 13.00 nie będą obsługiwani. Za utrudnienia przepraszamy.

OGŁOSZENIE!!

W dniu 15 marca 2021 r., z powodu obowiązkowego szkolenia pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokółce, Ośrodek będzie nieczynny dla interesantów w godz. 9.00 – 11.30.

Za utrudnienia przepraszamy.

ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 12
16-100 Sokółka
tel./fax. (085) 711-20-64
e-mail: opssok@op.pl